صنایع غذایی

در مورد مواد غذایی که مصرف می کنیم چقدر اطلاعات داریم ؟ چطوری از فواید و زیان های مواد غذایی آگاه شویم؟

کسب و کار

آیا از کسب و کار خودمان راضی هستیم ؟ چطوری راندمان فروش خود را افزایش دهیم ؟

نمونه ای از مقالات

25 راز فوق العاده فروش

برای بسیاری از کارآفرینان ، اولین فروش خیلی مهم و ارزشمند است. در ذهن فروشنده میلیون ها سؤال در مورد فروش و نحوه فروش  مطرح شده است ، مانند: چگونه می توانم محصولم را از سایر رقبای خود متمایز کنم؟ چه نوع سؤالی را باید بپرسم؟ چگونه می توانم با اعتراضات برخورد کنم؟ چگونه می توانم سفارش بگیرم ؟ برای پاسخ به این سوالها و سایر چالش های فروش ، ما از نظرات پنج نویسنده شناخته شده جهان که چندین کتاب در رابطه با فروش  به چاپ رسانده اند استفاده کردیم و  به 25 راز  موفقیت در فروش اشاره کرده ایم .

15 مزیت فوق العاده آب پرتقال

برخی از فواید شگفت انگیز آب پرتقال شامل تقویت سیستم ایمنی بدن ، بهبود سلامت دستگاه گوارش ، کاهش خطر ابتلا به سرطان ، محافظت از سیستم قلبی و عروقی ، جلوگیری از بیماری های کلیوی ، کمک به کاهش وزن ، پاکسازی پوست ، پاکسازی پوست ، کاهش چین و چروک ، بهبود بینایی ، خواص درمانی فوق العاده ، از ریزش مو جلوگیری می کند ، موهای شما را زیبا می کند ، سطح کلسترول را پایین می آورد ، یک ضد التهاب طبیعی است و مواد مغذی را در دوران بارداری فراهم می کند.
آب پرتقال یکی از بهترین نوشیدنی های شناخته شده و ترجیحی در سراسر جهان است.

آنچه مشتریان ما می گویند

من موفق شده ام که بیش از 6 ماه در هفته 3 بار در sabermarket بمانم و اکنون بیش از 6 ماه است که مدیون کلاس هستم و عاشق این روند هستم.

شیرین

من از سالها پیش با پیوستن به وبسایت sabermarket توانستم با ترکیب مقاله های ارائه شده و تمرین و تعیین هدف ، فواید زیادی ببینم.

رویا

برنامه خود را انتخاب کنید

مقاله ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه متناسب با برنامه و اهداف شما باشد.